Welsoft Kumaş Nedir? Welsoft Toptan Fiyat

Halı örtüsünde, tulum ve battaniye gibi ürünlerde sık sık gördüğüm welsoft kumaş nedir? Welsoft kumaş perakende ve toptan fiyat nedir? Welsoft hakkında merak edeceğiniz tüm soruları yazımız içeriğinde cevapladık.

Welsoft Kumaş Nedir?

Welsoft, yumuşacık polar kumaş üreten bir firmadır. Firma o kadar ismini duyurdu ki artık birçok kişi polar kumaşa welsoft kumaş demektedir. Ancak her polar welsoft kumaş değildir.

Welsoft kumaş çok amaçlı kullanılabilen bir kumaştır. Bebek battaniyesi, tulum, halı örtüsü, örtü ve giyim için tercih edilebilir. Örneğin üşüyen biriyseniz welsoft kumaş ile sizi sıcacık tutan bir pijama dikebilirsiniz. Antibakteriyel özellikli ve yumuşacık olması sebebiyle kullanımı son derece rahattır.

Mağazamızda hemen hemen her renk kışlık welsoft kumaş bulunmaktadır. Toptan ve perakende fiyat için 0541 970 16 75 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz. En kalitesini en uygun fiyata alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Welsoft kumaş özellikle soğuk iklime sahip coğrafyalarda daha sık tercih edilir. Rusya, Kanada gibi ülkelerde welsoft kumaşı daha sık görebilirsiniz.

Welsoft Kumaş Özellikleri Nelerdir?

  • Ultra yumuşak bir üründür.
  • Makinede 30 derece ile yıkanabilir.
  • Antibakteriyeldir.
  • Kışlık bir kumaştır.
  • Sıcak tutar.
  • Dayanıklı bir üründür.
  • Koltuk örtüsü, gecelik, bornoz gibi farklı farklı alanlarda kullanılabilir. Oyuncak üretimi gibi farklı hobi alanlarında da tercih edildiğini görmekteyiz.
  • Desenli welsoft kumaşlar da genel olarak halı örtüsü için tercih edilmektedir. Welsoft halı örtüsü kullananlar yumuşaklığı ve makinede yıkanabilmesi sebebiyle genel olarak memnunlardır.
  • Welsoft kumaş hammaddesi polyesterdir. Polyester kumaşlarla ilgili daha fazla bilgi için polyester kumaş nedir yazımızı inceleyebilirsiniz. Welsoft kumaş sağlıklı mı zararlı mı konusunun cevabını yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Welsoft Kumaş Fiyatları Nelerdir?

Stoğumuzda bulunan welsoft kumaşların eni genel olarak 180 cm’dir. Metre fiyatı da 30-50 TL arasında değişmektedir. Bir metre aldığınızda 100×180 ebatında ürün gönderilir. Toptan ve perakende alımlar için mağazamızla iletişime geçebilirsiniz.

Welsoft kumaş gibi kış aylarında tercih edilen bir başka kumaş olan kaşe kumaşlar hakkında bilgi ve fiyat almak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Welsoft kumaş nedir ve özellikleri nelerdir sorularını cevapladık. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir veya aşağıdan yorum yapabilirsiniz.