Ranforce Kumaş Nedir? Ranforce Nevresim Takımları

Genellikle nevresim takımları için tercih edilen ranforce kumaş nedir? Ranforce kumaş nasıl olur? Ranforce yorgan ne demektir? Ranforce nevresim takımı yorumları gibi merak ettiğiniz birçok bilgiyi yazımız içeriğinde bulabilirsiniz.

Ranforce Kumaş Nedir?

Ranforce kumaş ham maddesi pamuk olan çevre dostu bir kumaştır. Pamuk doğal bir malzeme olduğu için hava geçirir ve terletme yapmaz. Kaliteli bir kumaştır ve kullanım rahatlığı sağlar. Ranforce kumaşın kalitesini sıklığı belirlemektedir. Piyasada genel olarak 57 tel sıklığına sahip ranforce kumaşlar bulunmaktadır.

Ranforce kumaşlar için %100 pamuk denmektedir ancak piyasada polyester pamuk karışımı ranforce kumaşlarda bulunmaktadır. Özellikle kumaşın çok kırışmasını önlemek için %80 pamuk %20 polyester karışımı olabilmektedir.

Ranforce kumaşlar yumuşak yapıda ve nevresim için uygun kumaşlardır. Yıkama talimatlarına uyduğunuzda kumaşı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

En iyi nevresim kumaşı olarak %100 pamuk ranforce kumaşları tercih edebilirsiniz. Birçok yerde ismi akfil kumaş olarak da geçmektedir.

Ranforce Kumaş Fiyatları Nelerdir?

Ranforce kumaşların fiyatları kumaşın %100 pamuk olmasına ve sıklığına göre değişebilmektedir. Bu sıklık tel sayısı olarak adlandırılır. Tel sayısı yükseldikçe fiyat artmaktadır.

Ranforce kumaş fiyatları genel olarak 20-40 TL arasında seyretmektedir. Fiyatlar metre fiyatıdır. Toptan ranforce kumaş almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ranforce Nevresim Takımı Yorumları

Mağazamızdan ranforce kumaş olan müşterilerimize kumaş hakkındaki tecrübelerini sorduk.

  • Nehir Hanım’dan çift en ranforce kumaş aldım ve kendim diktim. Dışarıdan %100 pamuk bir nevresim takımı alsam fiyat çok daha yüksek olacaktı. Bu sayede hem kaliteli bir nevresim takımı sahibi oldum hem de az para verdim.
  • Üniversite okuyan kızıma tek kişilik yatak için nevresim takımı diktim. Deseni ve renkleri çok güzeldi. O kadar yıkamamıza rağmen kumaşın yumuşaklığı ve canlılığı ilk gün ki gibi duruyor. Ancak kızım bir kere 1400 devir sıkma yapmış. Kumaş çok kırışmıştı. Ütülemek zorunda kaldık.
  • Mavi renk yıldızlı ranforce kumaş almıştım. Renkleri çok güzel bir kumaş ve rengini kaybetmiyor. Yastık kılıfı ve çarşaf için kullandım. Dikimini de terziye istediğim gibi yaptırdım çok güzel oldu. Hazır almak istediğinizde çok çeşit olmuyor ancak kumaş olarak çeşit çok. İstediğim kumaşı alıp istediğim gibi diktiriyorum.

Ranforce kumaş nedir ve fiyatları nelerdir sorularını cevaplamaya çalıştık. Ranforce yorgan nedir diye merak eden müşterilerimiz içinde cevap olacak bir yazı hazırladık. Kumaş hakkında bilgi almak için bize ulaşabilir veya aşağıdan yorum yapabilirsiniz.