İzmir Nehir Kumaşcılık Youtube Kanalımız Açıldı

Uzun süredir sitemiz üzerinden kumaşlar hakkında siz takipçilerimize bilgiler vermekteyiz. Gün içerisinde kumaşların özellikleri, görünümleri ve fiyatları hakkında birçok soru alıyoruz. Bu sebeple bizde Nehir Kumaşçılık Youtube kanalımız faaliyete geçirdik.

Nehir Kumaşçılık Youtube Kanalında Neler Olacak?

Kanalımızın ilk önceliği sitemizde de olduğu gibi müşterilerimizi kumaşlar hakkında bilgilendirmek olacak. Videolar sayesinde hakkında bilgi verdiğimiz kumaşları canlı olarak da görebileceksiniz. Kumaşın yapısını, görünüşünü ve renklerini sizlere videolar üzerinden aktarmaya çalışacağız. Bunun haricinde zaman zaman mağazamız içerisinden de video ve görseller paylaşmayı düşünüyoruz.

Mağazamızdan sürekli ürün alıp üretim yapan müşterilerimize de kanalımızda yer vermek istiyoruz. Bizden aldıkları kumaşlarla neler yaptıklarını ve nasıl yaptıklarını youtube kanalımız üzerinden takipçilerimizle paylaşacağız.

Yeni Kumaşlar Youtube Kanalımızda Olacak

Nehir Kumaşcılık Youtube kanalında yeni trend kumaşlarda bulunacak. Örneğin son zamanlarda maske yapımında kullanılan spunbond kumaş, meltblown kumaş gibi bakanlık onaylı ürünleri yine kameraya alıp siz değerli takipçilerimizle paylaşacağız. Neden maske üretiminde o kumaş tercih ediliyor, fiyatı ne kadar gibi merak edilen soruları da hem sitemiz bloğundan hem de youtube videolarımızdan takipçilerimize aktaracağız.

İlk Videomuz Yayında

Mağazamızın içerisinden çekilmiş görüntülerle ilk videomuzu kanalımıza yükledik. Aşağıdan videomuzu izleyebilirsiniz.

Yoğunluğumuz sebebiyle sürekli video atamasakda haftada birde olsa video yüklemeyi düşünüyoruz. O sebeple gelen sorular arasından en çok sorulan kumaşlar seçilecek ve ona göre video atılacaktır. Sizde instagram, facebook ve mail üzerinden bizlere sorularınızı iletebilirsiniz.

Tüm bilgileri iletişim sayfamızda bulabilirsiniz.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Panels_Widgets_EmbeddedVideo”][/siteorigin_widget]