İzmir Balkon Brandası Kumaş Fiyatları

Yaz aylarında en çok satılan ürünlerden olan özel balkon brandası hakkında bilgiler paylaşmak istedik. Nehir Kumaşcılık olarak hem balkon branda kumaşı satışı yapmaktayız hem de özel dikim için müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Peki branda kumaş özellikleri nelerdir izmir balkon brandası kumaş fiyatları nedir?

İzmir Balkon Brandası

Bir çok müşterimiz balkon kapama için branda tercih etmektedir. Bunun için eni 150 cm ve 250 cm olan iki farklı kumaş türümüz vardır. Boy istediğiniz ölçüde kesilmektedir. Eğer branda ile kapatacağınız alanda demir veya kolon tarzı bir engel varsa dikim esnasında bu pay kumaşta bırakılır ve güzel görünümlü brandalar elde edilir.

Brandayı asmak ve sabitlemek için isteğe göre bağcık ve kuş gözü denilen metal halka ekleyebiliriz. Sipariş vereceğiniz ürünlerde korniş düğmeleri dikilmiş olarak sizlere teslim edilir.

Bir çok müşterimiz kullandıkları brandayı kış aylarında kullandıkları için 2 yılda bir yenileme gereksinimi duyarlar. Eğer kullandığınız brandayı kış aylarında söker yazın tekrar kullanırsanız daha uzun yıllar ihtiyacınızı görecektir.

izmir-balkon-brandasi
izmir-karabaglar-balkon-branda

Branda Fiyatları İzmir

Branda kumaşın fiyatı kullanılan kumaşa ve enine göre değişmektedir. Genel olarak metre fiyatı 15 – 25 TL arasındadır.

Branda kumaşı farklı alanlarda da kullanılabilmektedir. Araba brandası, tente, balkon brandası, çadır, tabela, perde brandanın en çok tercih edildiği yerlerdir.

Branda Kumaş Özellikleri

  • Baskı ve desen yapılabilen bir kumaştır.
  • Gölgelik amacı ile çok tercih edilir.
  • Arabaların korunması için araç brandası yapılmaktadır.
  • Üstünde su birikmez ise su geçirmez.
  • Ağır olduğu için rüzgara karşı dayanıklıdır.
  • Dayanıklı bir üründür.

Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.