Kullanım Koşulları

Firmamıza ait https://izmirnehirkumascilik.com adresine erişim sağlandığı an aşağıda belirtilen koşulları onaylamış sayılacaksınız.

İzmir Nehir Kumaşcılık

Firmamıza ait bu web adresine bağlantı kurulması, sitedeki bilgilerin ve diğer bilgilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca nedenlere binaen, oluşabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Nehir Kumaşcılık firması sorumlu tutulamaz.

Nehir Kumaşcılık olarak web adresimizde mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan verileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını kesme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Nehir Kumaşcılık, ihmal veya diğer nedenler neticesinde; bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması neticesinde bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Nehir Kumaşcılık Dış Linkler

Bu internet sitesi Nehir Kumaşcılık’ın kontrolü altında olmayan başka web adreslerine bağlantı içerebilir. Nehir Kumaşcılık, bu web adreslerinden sorumlu değildir.

Web adresimizde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin istenmeden ve kaynak belirtilmeden (kod ve yazılım da dahil) değiştirilemez, kopya alınamaz, çoğaltılamaz, başka bir dile çevrilemez, başka bir cihaza yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Web adresinin tamamı veya bir kısmı başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksi durumlar hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Nehir Kumaşcılık’ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Nehir Kumaşcılık, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.